Grupy

Przedszkole posiada nowe, przestronne i nowocześnie wyposażone sale dydaktyczne.

Zorganizowane zostały w nich  4 grupy dziecięce:
- Podróżnicy
- Odkrywcy
- Marzyciele
- Wynalazcy

Mała, optymalna liczba dzieci w grupie zapewnia im właściwy rozwój społeczny, możliwość nawiązania bliższych przyjaźni, indywidualne podejście nauczyciela do każdego dziecka oraz odpowiednie przygotowanie do szkoły.
W grupach najmłodszych dzieci mają możliwość drzemki w ciągu dnia na wygodnych leżaczkach. Dzieci, które nie potrzebują snu mogą w tym czasie rysować, bawić się układankami lub słuchać bajek.

Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w MAŁYM EUROPEJCZYKU był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny.

Wszystkie materiały użyte do wykończenia sal przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych.

Sale wyposażyliśmy w meble o miłej, przyjemnej i nowoczesnej kolorystyce. Z myślą o naszych dzieciach  zastosowaliśmy wysokiej jakości dywany, które są ognioodporne, antyalergiczne i posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. A ponadto mają przepiękne kolory, są ciepłe i miękkie – więc dzieci uwielbiają na nich siedzieć, bawić się i wypoczywać.

Posiadamy wspaniałe zabawki edukacyjne oraz tworzymy piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych. Na zajęciach muzycznych nasi podopieczni korzystają z profesjonalnych instrumentów. Nasze maluszki to doceniają czerpiąc radość z codziennej zabawy i edukacji.